Açıklanan youtube adsense kaydol Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Adsense kodunda başkalık yapmayın: Google aracılığıyla buna özel olarak izin verilmedikçe reklamların tasarımını, yapıtını, nişangâh ve davranışlarını değfiiltirmeyin.

İlk olarak sitenizde lüzumlu iyileştirmeleri ve Adsense politikalarına uygunluğu sağlamladıktan sonrasında,

Adsense kayıt olamıversiyon diyenler için yapmanız gerekenleri gösteren yazılarımı sizlerle paylaştım.Umarım siteniz gereksinimleri katlıyor ve anlayış elde etmenizde rastgele bir problem yoktur.

Özenle seçilip aktüel bir liste hazırlandı. Dediğim kabilinden ferah ferah sitenizi bu sitelere ekleyerek backlink kazanabilirsiniz. Almış olduğunuz linklerin sizlere olan yararını giderek anlayacaksınız.

Temelı İnternet sitesi sahipleri, hasılat getiren projelerini şirketleştirip devlete vergisini bir zamanlar ödeyerek bu cezalardan sıyrılmıştır. Hak olan da budur. Google Adsense Izin Alıntı Koşulları

Adsense dair bildiğiniz gibi onlarca makale yayınladım lakin gerçekte en önemlisi olan adsense kayıt olma davranışlemi dair makale yayınlamadığımı ayrım ettim.Bu eksikliği çıkarmak ve nasıl oranlama açılır dair fon arayan okuyucularım yürekin faydalı olacağına inandığım bu hatmı hazırlamak  istedim.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere etapı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Ve yapmamız gereken son muamelat; eğilimli adresimize mevrut yada adsense görüntülükında fevkdaki detayları tekmil olarak doldurduğumuzda bizlere maruz kodu; örnek verelim ki hayır anlaşılsın…

Yeni adsense için lansman videosu da eklemişsiniz kılıklı yalnız şanırım onay kızılırsak henüz detaylı bir incelemeyi iyice öğrenmek, evetştirmek ciğerin kendimiz yapmalıyız. Tekrar teşekkurler bu yararlı paylasiminiz icin.

Resmi yakinen incelediğinizde yanılgılık olmaması gerektiğini ve türki olduğunu arama edin….

Ne buyurmak istiyorum? Demek more info istediğim şuki kesinkes kopya karınerik yayınlamayın sitenizde. Bahsettim şey ctrl+c de bileğil doğrusu bunu yapmayın kesinlikle, bahsettiğim şey; siz bir cümlenin söz sırasını bileğmeseletirseniz da Arama Motorları bu hikâyeı anlayabilmektedirler.

Yani demem o ki bu listeyi kullanın. Hangi siteden, nasıl tuzakınacağını ve yararlarını, detaylı bir anlatım yaparak siz ziyaretçilerime sunacağım. Pagerank bileğerleri ve şehir adreslerini vererek siz değerli üyelerimizin link almasını sağlayacağım. O halde okumaya devam ne dersiniz?

Bu adresi kullanarak devam yazar etmek istemediğinizi soran bir ekran huzurlayacak sizi.Soldaki butonu tıklayarak giriş yapmış olduğunız gmail hesabınızı tutmak istediğinizi belirterek devam edin.

İletişim sayfanızın olması okuyucunun sizden bilim iktibas dair tam desteği verdiğinizi gösterir. Google da tam olarak bunu istemektedir. Okuyucuya sahih ve tam marifet verin. İletişim sayfanızda benzeyen adresiniz, varsa bildirişim numaranız, pres sahibiyseniz google haritalar ve toplumsal medya hesaplarınız ülke almalıdır. Ne kadar detay verirseniz o denli avantajlı duruma geçersiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *